.

.

Aexit Анти-Статички ESD Алатка Поставува Отвор за Испуштање Бенд Заземјување се Спречи ESD Алатка Поставува Статична Шок

Aexit Анти-Статички ESD Алатка Поставува Отвор за Испуштање Бенд Заземјување се Спречи ESD Алатка Поставува

DEN 936.00

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Анти-Статички Врвка За Околу Рака;Боја : Сина.Материјал : Пластични, Платно, Метал;Врвката За Околу Рака : 6.5" - 9".Врвка за околу Рака Ширина : 2cm/0.7";Клип Големина : 5 x 0.5 x 1.1 cm/ 2" x 0.2" x 0.4"(L*W*H).Кабел Должина : 55cm/ 21.6" (Не се Водат);Нето Тежина : 25g.Пакет Содржина : 1 x Анти-Статички врвката за на Рака.Анти-статички зглоб бенд е направен со флексибилни серпентина кабел и алигатор клип на едниот крај.Неопходно кога се работи со ESD чувствителни електронски компоненти или да направи компјутер поправка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите