.

.

Bowman Ево III Воената Слушалки со TCI Тактички PTT Z029,Тактички Слушалки,Анти Бучава Слушалки,Отворено Слушалки,воки Токи,Лов,Анти Пречки Слушалки(Тен)

Bowman Ево III Воената Слушалки со TCI Тактички PTT Z029,Тактички Слушалки,Анти Бучава Слушалки,Отворено Слушалки,воки

DEN 597.12

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Тактички слушалки користење на високо-квалитетни најлон материјал, исклучителен дизајн, цврсти и издржливи, погоден за различни сцени, со голема практичност.Тактички слушалки спогодба е пренослив дизајн, според различни инсталација насока лево и десно ушите на facelift, лесен за употреба потребите на различни корисници!.Тактички слушалки со кој се одвојува моќен headband, слободно да се прилагоди било која должина, така што употребата на повеќе интимни и удобно.Тактички слушалки со НАТО стандарден приклучок.Користење на ефикасни брза испорака.Опис Бренд Име : Z-TAC Тип : Слушалки Опис на Производот Z 029(СЛУШАЛКИ) Елементот Z TAC Bowman Ево III Airsoft Макбаскет Лов Тактички Слушалки Z 029 Воена Стандард Слушалка Б.К Пустината Дигитални Кавер-Z Тактички Bowman ЕВО III тактички слушалки.Нова двојна страната дизајн, може да се промени за двете страни за да одговара на вашите потреби.Низок профил дизајн овозможи носи под шлем или headwear.Нов дизајн и одлични удобно главата бенд.Три прилагодлива суспензија ремени дозволи за удобно се вклопуваат и стабилност.Воена стандардна верзија приклучокот.Новиот МИКРОФОН дел дизајн за употреба во двете страни.Совршен за на отворено војна игра активности.Забелешка : за PTT (притисни за разговор) ве молиме проверете ја нашата продавница за соодветни радио бренд модел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите