.

.

Трио (3) - Портокалова Chiffon Торта, Праска Цитрус & Бонбони Фантазија - Премија Мирис на Нафта Трио - 10ML

Трио (3) - Портокалова Chiffon Торта, Праска Цитрус & Бонбони Фантазија - Премија Мирис на Нафта Трио - 10ML

DEN 214.80

Износ
Во продавницата.

На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Производи за чистење, просторија спрејови, перење, постелнина, и арома diffusers.Нашата мисија е да обезбеди најдобрите производи без кршење на банката.Бонбони Фантазија - слатка мешани овошен вид со врвот белешки од праски, јагоди, ананас, кокос, портокал и лимон, блискиот белешки од јаболко, банана, nectarine, слива, лили на долината, цимет и воскресна, со powdery малина, слатка ванила, и бела мускусен, база забелешка.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.Се создаде мирис, што е едноставно твое.КОРИСТИ - Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Мирисни масла за надворешна употреба само.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите