.

.

Правоаголникот Помине Уметност Печат Плоча DIY Слика Plaid Остава Образецот се Печати Нокти Салон Дизајн

Правоаголникот Помине Уметност Печат Плоча DIY Слика Plaid Остава Образецот се Печати Нокти Салон Дизајн

DEN 93.12

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет на-На плоча направен од 304 нерѓосувачки украде,Трајни и Здрав.Можете да добиете слика лесно.Одговара за сите – Нашите нокти печат плочи во соодветна големина се идеални за почетници и професионални помине уметници дома или во салонот за да дизајн свој стилови.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Печат плочи дизајниран обезбедува вашиот уникатно искуство на ноктите уметност.Многу полна големина слики.Пеперутка Остава Цвеќе Лак Срца Сака Plaid Дрво Плажа Чипка Сончоглед Се Зголеми.Лесен за употреба – Можете да префрлувате design template од плоча на вашите нокти со користење на еден полски боја.На оваа плоча, исто така може да се користи за да се прекине печат.Само пренос на слика за да stamper и да се пополни контури, со различни лакови или боја со користење на четка или издаваат алатка за создавање на вашиот уникатен decals или налепници.Најтопол Услуга-Без разлика за каков било проблем што се исполнат,не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе се реши тоа за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите