.

.

Канту Расте Силно Јакнење На Третман, 6 Оз, Бела

Канту Расте Силно Јакнење На Третман, 6 Оз, Бела

DEN 90.96

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Убавина.Објектот Пакет Димензија : 7.62 cm L X7.87 cm W X9.4 см Х Точка Пакет Тежина : 8.0 оз.Земја На Потекло : Сад.Канту Расте Силно Јакнење Третман - Секој ден, постојат луѓе таму ја преземаат нивната природна, убава, текстура на косата и сопственик на нивниот уникатен стил.Нашата колекција на наградуваниот производи направени само за текстура на косата е се што треба за да се постигне било изгледа или стил сакате.Секојдневно Стил – Масажа во косата почетокот на коренот и да работат кон краевите.За подлабока пенетрација, покријте ја со пластична капа во текот на ноќта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите