.

.

Вера Бредли Симпатична Флорални Безжична Подлога за Полнење, USB Кабелот Вклучен, Брз Полнач за мобилни Телефони, Паметни Часовници, и AirPods, Роса Флорални

Вера Бредли Симпатична Флорални Безжична Подлога за Полнење, USB Кабелот Вклучен, Брз Полнач за мобилни Телефони,

DEN 622.80

Износ
Во продавницата.

Кога светлото е сина, полначот е активно полнење некој објект.Техника сет вклучува 1 станица за полнење со USB хорда која ви овозможува да го приклучок во ѕид адаптери, лап-топ компјутери и други додатоци, така што лесно може да го полните телефонот и каде било.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Безжичен полнач за телефон има светло на предната страна да се покаже на држачи за статус.Кога светлото е црвено, го полначот има сила и е подготвена за употреба.Полнење стојат има не се лизга гумени на долната страна да бидат безбедно место како што се наплаќаат до вашиот технолошки додатоци, така што немора да се грижите за вашиот парчиња лизгачки исклучување и добивање на оштетени!.Пренослив безжичен полнач карактеристики на розова и портокалова шема, Роса Флорални, со Вера Бредли и има доволно голем, површината за полнење да се појави на различни технолошки предмети, но компактен дизајн кој не заземаат многу десктоп простор.Држачи за брзо полнење карактеристики на моделот, Роса Флорални, со Вера Бредли и има компактен дизајн кој не заземаат многу десктоп простор, но има доволно голем, површината за полнење да се појави на различни технолошки предмети.На безжични полнење дизајн значи дека може да се остави на базата вклучен во сите времиња и едноставно остатокот вашиот мобилен телефон (дури и во случај!) на врвот за да го доведе назад во живот.На безжични полнење дизајн значи дека може да се остави на базата вклучен во сите времиња и едноставно остатокот вашиот мобилен телефон (дури и во случај!) на врвот за да го доведе назад во живот.Станица за полнење за Apple уреди е компатибилен со двете Androids и iphone, Apple Часовници, и Air Pods.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите