.

.

Harilla ХСС Вежба во Собата Дупка Пили Нож во Собата за Метал Пластика Дупка Дупчење - 12PCS

Harilla ХСС Вежба во Собата Дупка Пили Нож во Собата за Метал Пластика Дупка Дупчење - 12PCS

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Обезбедуваат различни видови на големината ХСС дупка видов да ги исполни вашите различни потреби.Совршен за инсталирање на брави, Копчиња во вратите и кабинети или дупчење поголем дијаметар дупки низ пунктови и сл.Преку посебна термичка обработка, остар раб, со голема сила.Намалувања челик, Нерѓосувачки челик, Бакар, Месинг, Алуминиум, Fiberglass, Formica и други laminates во секунди.Направени од силен висока челик за долготрајност, со висока цврстина, брзо сечење, истрошеност и висока температура отпорни.Опис : - Обезбедуваат различни видови на големината ХСС дупка видов да ги исполни вашите различни потреби. - Направен од силен висока челик за долготрајност, со висока цврстина, брзо сечење, истрошеност и висока температура отпорни. - Преку посебна термичка обработка, остар раб, со голема сила. - Намалување на челик, Нерѓосувачки челик, Бакар, Месинг, Алуминиум, Fiberglass, Formica и други laminates во секунди. - Совршени за инсталирање на брави, Копчиња во вратите и кабинети или дупчење поголем дијаметар дупки низ пунктови и сл.Спецификација : - Материјал : Висок - челик - Пакет Големина : 21x10.5x10.5cm/8.3x4.1x4.1inch Size Спецификација : - 12 PCS : 15 16 18 20 21 22 25 26 28 30 35 50мм - 13 PCS : 16 18 20 22 25 26 28 30 35 40 45 50 53mm - 15 PCS : 5 16 18 20 21 22 25 26 28 30 35 40 45 50 53mm Package Вклучува : 1 x Вежба Малку Дупка Saw Set Note : дозволете малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите