.

.

Izzya Екран Зголемувачот / 12 3D Екран Зголемувачот/Protable Мобилен Телефон Проектор, Паметен Телефон Зголемувачот Проектор Екран, за Учење, Игри и Гледа Филмот

Izzya Екран Зголемувачот / 12 3D Екран Зголемувачот/Protable Мобилен Телефон Проектор, Паметен Телефон Зголемувачот

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.

3 D телефон екран зголемувачот + Bluetooth Звучник + мини итни моќ банка +прилагодливи телефонот стои.Мода и практични совршена комбинација.Екранот на телефонот enlarger изградена во 1*батерија 18650, која може да се користи како мини powerbank да го полните телефонот.И bluetooth засилувач е лесен и пренослив, па можете да ги преземат тоа каде и да одите.Безжична Bluetooth Преносни Говорник, додава bluetooth звучен систем со дијафрагмата, поголем волумен, кристално јасно стерео звук,со hands-free funtion за ослободување на вашите раце, без разлика дали гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или слушање на песни.Bluetooth звучник мобилен телефон проекторот е лесен за употреба, не се лизга, со виткање и прилагодливи мобилен телефон стојат, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Види 3 D мобилни филмови со повеќе стерео ефекти, Добар Подарок за децата, да им помогне да ги заштитат своите очи од блиску гледање на далечина.Најдобар Подарок за стари лица, им помогне да се види на мал екран, повеќе јасно.Спецификација : Име : Мобилен Телефон Екран Magnifier Material : акрилни леќа + ABS shell Bluetooth-компатибилна верзија : 3.0 Екран со големина : 12 инчен Поддршка на батеријата модел : 18650 (НЕ се вклучени)Звук тип : 4 Ω 3 W со diaphragm Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакети : 1 X Екран Засилувач.

Параметрите на производот

Name:
Mobile Phone Screen Magnifier
Material:
acrylic lens + ABS shell
Bluetooth-compatible version:
3.0
Screen size:
12 inch
Support battery model:
18650 (NOT included)
Sound type:
4 Ω 3W with diaphragm
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
Packages:
1 X Screen Amplifier :

Им се допаѓа и на купувачите