.

.

Baoblaze 1pc Дрво, Хартиена Крпа Носителот Стои Кујна Рек Цртан филм Животинско Пешкир Фармацевт Организатор со База за Хартија во Ролна - мачка

Baoblaze 1pc Дрво, Хартиена Крпа Носителот Стои Кујна Рек Цртан филм Животинско Пешкир Фармацевт Организатор

DEN 2265.60

Износ
Во продавницата.

Направени на квалитетот на дрвото, природно дрво, текстура, мазна површина, дебели круг основа, стабилни.Едноставен стил, дава една убава morden стил и привлечен вкус.Опремени дното чувствува може да се задржи вашата маса без гребнатини.Ефикасно ви помогне продавница кујна хартиени крпи и да се зачува простор.Монтажни дизајн, лесно да се инсталира и да ги чува.Опис : - Направени од квалитетот на дрвото, природно дрво, текстура, мазна површина, дебели круг основа, стабилни. - Едноставен стил, дава една убава morden стил и привлечен вкус. - Опремени дното чувствува може да се задржи вашата маса без гребнатини. - Ефикасно да ви помогне продавница кујна хартиени крпи и да се зачува простор. - Монтажни дизајн, лесно да се инсталира и да ги чува.Спецификација : - Материјал : Wood Size Табела : Големина : 13x33.5cm / 5.12x13.19inch Package Вклучува : 1 Piece Kitchen Стои Хартиена Крпа се Тркалаат Држачот.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите