.

.

Квантна Storage Системи QUS234IV 14.75X5.5Х5 STKHANG КАНТИТЕ 12/PK

Квантна Storage Системи QUS234IV 14.75X5.5Х5 STKHANG КАНТИТЕ 12/PK

DEN 1108.80

Износ
Во продавницата.

Направени со користење на вбризгување на пластични полипропилен.Напред, назад и на страна костец за лесно ракување.Вграден во задниот ги овозможува кутии за да се откажам од louvered панели или шини.Широк редење помеѓу и анти-слајд кодот чувајте поставени кутии за стабилна и да се спречи пренесувањето.Вода, ' рѓа и корозија доказ.КВАНТНА STORAGE СИСТЕМИ 14-3/4" x 5-1/2" x 5" слонова коска Ултра Оџакот & Висат Кантите - 12/Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите