.

.

Привремени Тетоважи Голема Налепница Големи Тотем Змеј Рака Лажни Трансфер Тетоважа Хартија Спреј Водоотпорен Дизајн (20.525 СМ)

Привремени Тетоважи Голема Налепница Големи Тотем Змеј Рака Лажни Трансфер Тетоважа Хартија Спреј Водоотпорен

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Прекрасни : реалистични тетоважи за зглоб, рака, прст, уво, глуждот, ногата, грбот, раката, collarbone, ребро, вратот, нозете, & лице.Но, најмногу од сите.. ОКО-ФАЌАЊЕ и да се ЗАБАВУВААТ!.SAFE : Da Lin Привремени Тетоважи се Исполнат Строгите Безбедносни И НЕ-ТОКСИЧНИ Материјали Стандард, Пренесува ФДУ.ВОДООТПОРЕН : Вие не може да оди со него на плажа / базен.ДОЛГОТРАЈНИ : Тоа ќе трае 2-7 дена, зависи колку тушеви ќе потрае и колку пати ќе чистење на тетоважа со сапун и вода.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Намалување на нашите дизајнот на вашиот избор и да ги отстрани транспарентен.Стап тетоважа на кожата цврсто и влажни тетоважа.Отстрани хартија по 30-60 секунди.Да се Отстрани : Наситен тетоважа со сапун или cleasing масло.Како да се користи привремени тетоважи : 1. Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани јасно лист. 2. Влажни тетоважа темелно со сунѓер. 3. По 20-30 секунди, нежно отстранување на подлога од хартија. 4. Оставете тетоважа да се исуши.Како да се отстрани лажни тетоважи : 1. Dab тетоважа со триење на алкохол или бебешко масло. 2. Почекајте 10 секунди, а потоа нежно тријте и repeatly со повеќе триење на алкохол или бебешко масло додека не се отстранети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите