.

.

uxcell Батерија 18650 Заврши ПВЦ Топлина се Намали Цевки 29.5 mm Рамен Ширина Пред се Намали 72mm Светло Виолетово Пакување од 20

uxcell Батерија 18650 Заврши ПВЦ Топлина се Намали Цевки 29.5 mm Рамен Ширина Пред се Намали 72mm Светло Виолетово

DEN 2150.40

Износ
Во продавницата.

ПВЦ топлина се намали цевки за 18650 напојување.Shrinkable Температура : 80℃; Намалување на Стапката : 48%(пресек)и 5%(лонгитудинални).Станот Ширина : 29.5 mm/1.16 инчен; Должина : 72mm/2.83 инчен; Температура Опсег : -40℃ до +105℃; Греење алатка : Топол Воздух Tools.Добра изолација, мека, стабилни перформанси, брзо намалување.Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме место ПВЦ топлина се намали цевка на ладно место за да се спречи деформација поради висока температура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите