.

.

Канцелариски Уметнички Занаети Фото Албум Scrapbooking Хартија Се Тркалаат Washi Налепници За Самолепливи Ленти Есен Шума Животно(9)

Канцелариски Уметнички Занаети Фото Албум Scrapbooking Хартија Се Тркалаат Washi Налепници За Самолепливи Ленти

DEN 1512.00

Износ
Во продавницата.

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Washi.Големина : околу 2-3cm.Стил : како слика.Предмет Тип : самолепливи Washi Налепници.Здраво, добредојдовте на нашата продавница за купување на стока.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.Нашата продавница ажурирање на некои квалитетни производи секој ден, добредојдени да се купи!Количина : 100pcs/roll Material : Washi Item Тип : самолепливи Washi Stickers Size : околу 2-3cm Style : како picture Package Вклучувајќи : 100pcs/тркалаат stickers Note : 1. Поради светлината и разликата екранот прилагодување, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.3. 1cm=0.39 in Please забелешка : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете производ да има грешка на 1-2 cm пред да го купите производот.Ви благодариме. 2. Поради екранот и осветлувањето проблеми, ве молиме обратете се на вистинскиот производ во боја.3. Ако имате било какви други прашања при набавка на производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите