.

.

6 Компјутери Chiffon Коса Scrunchies MGPFERD Ретро Флорални Еластична Коса Врски Лента венчиња за Коса Јажиња конска опашка Држачот за Девојки

6 Компјутери Chiffon Коса Scrunchies MGPFERD Ретро Флорални Еластична Коса Врски Лента венчиња за Коса Јажиња

DEN 156.00

Износ
Во продавницата.

Овие коса scrunchies се толку меки, кожни-friendly се чувствуваат, да се обезбеди дека косата не е лесно да се оштетат.Високо еластична коса врски headwear е погодна за сите типови коса, густа или кадрава коса е многу погодна.Можете да го носат овие коса scrunchies посетување на спортски, make up, канцеларија, училиште, патување.Флорален hairband е природен и романтични, додека plaid моделот е ретро, стилски, елегантен и сигурни во себе, со вас различни појавување искуство.Убаво коса scrunchies се најжешките подароци за жени и девојки, како Прекрасен Подарок во Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Нова Година е Ден.Тие можат да одговараат за дебели или тенки влакна, права или кадрава коса. 6 Pcs ретро коса scrunchies, се со ретро модели, може да се користи во различни места.Не само за дневно-употреба, но забава, спортски и патување.Напомена ве Молиме да бидете внимателни да не ги споделите со вашите убави деца јадат it The материјал е мек, премногу тешко притисне или влечат ќе штета на product Intimate По-продажбата на Услугата, Ако има било какви прашања, на вашата Коса врски, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши вашиот проблем во прв пат!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите