.

.

3:1 Топлина Се Смалуваат Цевки Лепило Наредени. Одберете 1 од 11 Големини и 5 Должини од ISOLATECH, тука: Ø3/4inch-5ft (Ø19mm-1,5 метар)

3:1 Топлина Се Смалуваат Цевки Лепило Наредени. Одберете 1 од 11 Големини и 5 Должини од ISOLATECH, тука: Ø3/4inch-5ft

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Топлина Се Смалуваат Цевка.Соберете сооднос 3 : 1 црна лепило наредени.Индустриски квалитет во различни дијаметри и должини за да изберете од, unprinted.ROHS стандардот.Огноотпорни UL224 "ФОЛКСВАГЕН" -1 Температурата на работа : -55° до 125° C. Мин намалување Temp 70°C. Целосна намалување Temp во 110°C. Квалитет на производот.МОЖЕ/АДС C22.2 NO198.1-99, SAE-AMS-DTL-23053/4 стандард, Направени од полиолефин.Двоен ѕид со лепило на внатрешноста.Лепак внатре.На тој начин, тоа се затвора водоотпорен.Сонцето отпорни.Топлина активира лепило поставата печати конекција.Погоден за морски, авто, DIY, и разно.електрични апликации.Топлина се Смалуваат Цевки - Смалуваат сооднос 3 : 1 лепило-lined Meets ROHS standard Temperature Спектар -55 ° до 125 ° Cmin намалување на температурата на 70 ° CFull намалување на температурата на 110 ° CProduction стандарди : UL224, МОЖЕ / АДС C22.2 NO198.1-99 SAE-AMS-DTL-23053/4 Certifications : УЛ, ROHS, ДОФАТ, SGSQuality производ.Внимание : дијаметар се однесува на кружни shape Usage It е главно се користи како водоотпорен, отпорност на корозија, изолација, и механичка заштита.Тоа е широко се користат во производство на електрични и електронски комуникации, автомобили, превозот, авион итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите