.

.

Воздушниот Притисок се Префрлите Воздушниот Компресор Притисок Switch 120-150 PSI Притисок Switch Притисок Контролер 120V AC Притисок Прекинувач (Компатибилен со N003306SV)

Воздушниот Притисок се Префрлите Воздушниот Компресор Притисок Switch 120-150 PSI Притисок Switch Притисок

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

Повеќе цел : овој воздушниот компресор притисок switch има широк спектар на usages, како што се воздушниот компресор, рог, воз, на резервоар за гориво притисок прекинувач и повеќе.Спомнувањето на бренд имиња и сите поврзани со модели погоре е само за цели на демонстрирање на компатибилност.Карактеристики : Материјал : метал и гума Боја : како што е прикажано на сликата Големина : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 1 x Воздушниот притисок се префрлите Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Оваа воздушниот компресор притисок префрлување може да се примени за воздушниот компресор, рог, воз, на резервоар за гориво притисок прекинувач и повеќе.Притисок опсег : отворање притисок е помал од 120 PSI, затворањето на притисок достигнува 150 PSI; ве Молиме потврдете дали овој производ е погоден за вашиот воздушниот компресор пред да го купат.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Основната функција : тоа може да се примени како замена притисок switch за воздушниот компресор, кој може да ви донесе убав користење на искуство.Отворањето притисок е помал од 120 PSI, затворањето на притисок достигнува 150 PSI.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите