.

.

Новороденото Бебе Девојка Облека Бебе Бебе Девојки Кавга Печатени ShortsHeadband 3PCS Сет

Новороденото Бебе Девојка Облека Бебе Бебе Девојки Кавга Печатени ShortsHeadband 3PCS Сет

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.синтетички.Увезени.Машина За Миење. [производство на материјали] : бебе девојка облека серија користи меки материјали.Тоа е мека, дише, удобно и топло на новороденото бебе на телото. [Различни големина options] : Со цел да остане во чекор со растот на бебето, ние нудиме на новороденото бебе облека во различни големини,0-3 месеци бебе девојка облека, бебе девојка облека 3-6 месеци 6-12 месеци стариот Бебе девојка облека,бебе девојка облека 12 18 месеци.Таа е најубавиот ангел во светот.Јасно работи за бебе девојка. [Погодна за многу наврати] : Удобно бебе девојка облека, вашето бебе може да се носат и во затворени простории и на отворено секој ден да уживате во растот забава донесе од страна на посети, партии, плажи, цркви и други забавни активности.Тоа е нашата чест да сведок на растот на бебето. [Персонализиран стил на дизајн] : детето носи удобна облека и прекрасен цвет headband.Мајката се гледа нејзината индексирање околу, запрепастувачки, и децата се како џуџиња.Новиот дизајн го прави полесно за да го промените пелена, и тоа не ќе биде помал кога се носи на пелена.Дизајниран за да биде лесно да се стави на и полетување.Тоа ќе биде полесно за нови мајки и татковци да се облекуваат бебето девојки.Девојка со бебе туш подарок. [Посебна тужба] : 1 пар на дише врвот + 1 пар на печатени шорцеви + 1 headband три-парче костим.Овој вид на облека може да се користи како бебе подарок.Двете рака мие и во машина за миење се соодветни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите