.

.

16Inch Ѓердан од Злато Извртени Рамен Спречување на Синџир Со Springring Затворач

16Inch Ѓердан од Злато Извртени Рамен Спречување на Синџир Со Springring Затворач

DEN 580.80

Износ
Во продавницата.

Секое парче е парична казна накит квалитет со исклучителен сјај и 10x трајност од водечките НИ добавувачи.Секое парче е страна полиран да се отстрани несовршености.Бесплатни 3-Денот на Испорака за нарачки над $35.ВКУПНО 1-синџир - толку Ниско, Како $3.Без никел Олово-бесплатно - Сите наши сознанија и направени со користење на Олово-Слободни материјали се што надминува и CPSC стандард и Калифорнија Про 65 lead-free, ЕУ без Никел стандарди.Користете го најдобриот квалитет Beading Discounter Одберете наоди и сведок на светот на разликите во вашиот накит.98 по синџир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите