.

.

Четка и Метла Држачот за Ѕид Гаража Организација Кујна Организација Тешки Гаража Алатки Закачалка-Метла Закачалка со 3 Единица Стеги и 4 Комунални Куки за Домашна К

Четка и Метла Држачот за Ѕид Гаража Организација Кујна Организација Тешки Гаража Алатки Закачалка-Метла Закачалка

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Метла Закачалка Ѕид Mount Specification : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size : 3 Полици 4 Hooks Product Должина : 17in Distance на Куките : 4.Простор Saving Organizer вашиот дом и да се зачува простор.Различни од пластичен држач со пролетта натоварени ролки, единствен ролери дизајн може ефикасно да се зголеми триење и висат предмети цврсто. 2 НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : Оваа четка и метла носител е така лесно да се инсталира и користи,ние нудиме две начин да се инсталира оваа метла организатор ѕид : Завртки за дупчење и само-лепило.Се користи за метла складирање на работа, во салата, училишта или да го користите како алатка плакарот организаторите и складирање надвор во дворот.Исто така погоден за двор и дворот алатки полици за складирање и организирање.ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Внатрешна и надворешна метла рек ѕид, Совршен за кујна, како бања метла плакарот организатор или мора во барака за градина rakes.Издржливи и изграден за да last Customer е Note We обезбеди две инсталација методи : завртка за дупчење и самолепливи ленти.На само-лепило е достојна за место не може да се drilled1.метла носителот може да се задржи вашиот метла, плакар, кујна, гаража, двор, бања, или перење соба во организиран.Ние претпочитаат да ги препорачуваме на нашите клиенти да се користи шраф за дупчење метод, бидејќи тоа може да биде постабилна и има подобар товарот капацитет.Како да се install If можете да го искористите за тешки алатки,ве молиме да користите завртка дупчење за да го инсталирате.Ако таму си било грижи во врска со производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Тоа може да се монтира на ѕид и заштедете повеќе простор за вас во вашата кујна, тоалет, работилница, брод, motorhome, двор, соба, балкон, подрум, гаража за складирање, канцеларија, отворен двор, градина, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите