.

.

Чадор Стенд – 220 Lb. Капацитет, 4-Парче Fillable Пондерирана Конзолни и Форумот Сеопфатна База со Рачка за Косење, Патио и Двор од Чиста Градина

Чадор Стенд – 220 Lb. Капацитет, 4-Парче Fillable Пондерирана Конзолни и Форумот Сеопфатна База со Рачка за

DEN 463.20

Износ
Во продавницата.

ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ПОДДРШКА - Обезбеди стабилност на вашиот форумот или конзолни патио чадор со ова губење на собата.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Материјали : HDPE Пластика.ВАЖНО : Чиста Градина е посветена на обезбедување на купувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на сите наши производи, кои ние се обезбеди со примена на ригорозна контрола на квалитетот на процесот.Димензии : Состави : (L) 42" x (W) 42" x (H) 2.Завртка-на врвот се обезбеди песок останува да се стави во употреба или транспорт.Вкупниот Капацитет : 220 Килограми.Да се избегне купување на фалсификувани производи и transacting со неовластено продавачи.Овој материјал нуди долгорочна времето отпор за да се обезбеди исклучителна издржливост и долговечност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите