.

.

Тоалет Седиште Покрие Влошки, 1Pcs Чиста Боја Тоалет Седиште Покрие Мека Бања Додатоци на Почетниот Мат Оркестарот (Боја : Зелена)

Тоалет Седиште Покрие Влошки, 1Pcs Чиста Боја Тоалет Седиште Покрие Мека Бања Додатоци на Почетниот Мат Оркестарот

DEN 2028.00

Износ
Во продавницата.

Парична казна изработка : Тоа се рефлектира во нејзината practicability и издржливост, и своите стилски и едноставен изглед дизајн создава подобра средина и расположение.Лесен за Чистење : Нашата тоалетни седишта може да се чисти и може да се мијат со рака.Може да се суши и се користи.повеќе санитарни.Самолепливи и Перат : анти-мирис, перат, еднократно, и издржливи.Оваа перница ќе помогне да се елиминира болка и непријатност кога ќе го користите на вашиот тоалет.Широка Примена : Овој производ, Тоа не остава никакви траги, ниту пак да се држиме за раце, може да се користи.Погоден за повеќето семејства, тоа е совршен тоалет седиште подлога погоден за сите сезони.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе ви обезбеди со најдоброто решение.Боја : Зелена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите