.

.

OdontoMed2011 Стерилизирање Коцки Микро Инструменти Лента со Пад се Справи со 21 X 10 X 3 Жица Mesh Коцки Перфорирани Кошеви од не ' Рѓосувачки Челик DN-322

OdontoMed2011 Стерилизирање Коцки Микро Инструменти Лента со Пад се Справи со 21 X 10 X 3 Жица Mesh Коцки Перфорирани

DEN 1847.76

Износ
Во продавницата.

Одлична Воздух Отстранување од Жица Mesh како против во Инструмент Коцки кои имаат воздухот заробена внатре.Ова може да се користи за сите видови на оптоварувања, како што се Цврсти/ Шупливи/ Porous (Лен).Ова има двојна бар заштита на врвот и на дното на мрежа која обезбедува трајност и ефикасност во процесот на стерилизација.Исто Жица Mesh тави може да се користи за Миење & Чистење на инструментите, Стерилизација циклуси, како и складирање.Паѓачкото Рачки за лесно ракување.Точка Име : Жица Mesh Фах Ставка Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Фах Големина : 21" x 10" x 3" Агол : Заоблени Ивици полски : Електро полски Кодот на Производот : DN-322 Рачка : Капка се Справи со Количина : 1 Парче Бренд : ????????????????????????????????????2011.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите