.

.

wikiwiki 4-Парче Форумот Виси Чадор Пондерирана База Конзолни Патио Чадор Тегови Плоча Поставена, Вода & Песок Исполнет HDPE Тежина База,за M Серија Чадори САМО (340 Lbs, Темно

wikiwiki 4-Парче Форумот Виси Чадор Пондерирана База Конзолни Патио Чадор Тегови Плоча Поставена, Вода & Песок

DEN 3837.60

Износ
Во продавницата.

4-ПЛОЧА ДИЗАЈН : Секоја плоча е дизајниран да се вклопуваат цврсто на crossbar на чадор, без никакви дополнителни алатки или додатоци.Секоја плоча се вклопува заедно совршено за практичен и убав дизајн.ОДЛИЧНА СТАБИЛНОСТ : Овој чадор база може да се полнат со вода, песок или смеса од двете.Што тежи најмногу до 340 lbs.во зависност од тоа што е исполнет со.Ова додава голема стабилност и цврстина на вашиот чадор.ВДП ПЕЧАТ : Секоја плоча е изграден со вода порта и завртка капа, која овозможува лесно полнење и празнење на база.На завртката капа создава вдп печат што го намалува испарувањето на водата и издолжува времето помеѓу исполнува.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Секоја плоча е направена од HDPE пластика, кој овозможува долговечност и е времето-отпорни.Тоа е компатибилен со форумот чадори со crossbars за база.Големина на секое парче : 39.2"(L) x 39.2" (W) x 5.1" (H).ОДРЖУВАЊЕ : Чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници за каков било какви прашања во врска со купување или инсталација на сеопфатна база.Ние со гордост го обезбедуваат 1 година гаранција и сервис и 24/7 услуги на клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите