.

.

Едноставно Решение Двор Мирис Далеку! Црево Спреј Концентрат | Пет Мирис Eliminator за Отворено | 32 оз

Едноставно Решение Двор Мирис Далеку! Црево Спреј Концентрат | Пет Мирис Eliminator за Отворено | 32 оз

DEN 501.84

Износ
Во продавницата.

ЕЛИМИНИРАЊЕ на СТАРИ И НОВИ проблематични ОБЛАСТИ : патентираната формула работи на двете нови и стари пет проблем области на отворено.Од кутре влошки и затворен несреќа cleanup, да се пелени и облоги за вашиот кожен пријател, Едноставно Решение е вистинскиот производ за било кој повод.Совршен за дворот површини, и го отстранува милениче отпад дамките од дрво палуби, патио мебел, трева, бетон, камен, и повеќе.МИРИС за БОРБА против МОЌ : Pro-Бактерии и Ензими ги отстранува милениче смрдеата низ вашиот палубата, патио мебел конкретни и дворот.Супер-концентрирана Двор Мирис Далеку придава лесно да стандард градина црево и третира до 25,000 квадратни метри.Контрола на домашно милениче смрдеата низ вашиот палубата, патио мебел, бетон и дворот.МИРИС за СЛОБОДНИ ОТВОРЕНО ЗАБАВНА : миленичиња мирис елиминирање на моќ третира нагоре до 5.Едноставно Решение®Двор Мирис Далеку!Црево Спреј Концентрат, содржи патентирани мирис за неутрализирање технологија специјално формулиран за да се отстрани милениче отпад мириси.Едноставно Решение го иновира производи за зафатени со домашни миленичиња родител кој сака да се задржи чиста и здрава домашна средина како ефикасно како е можно.на отворен простор.Формула нема да им наштети дворови или градини, и е безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња кога се користи како режисер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите