.

.

Дејтонскиот Аудио Бран-Линк WLRX 2.4 GHz Безжична Проширување Само за Примачот

Дејтонскиот Аудио Бран-Линк WLRX 2.4 GHz Безжична Проширување Само за Примачот

DEN 1234.80

Износ
Во продавницата.

Да додадете повеќе примачи на вашиот Дејтонскиот Аудио Бран-Линк WLS систем.Парови лесно со еден допир на копче.Се користи за моно или во стерео апликации.Пар до пет корисници на еден предавател.Бран-Линк WLS безжичен систем е потребно.Употреба на Дејтонскиот Аудио Бран-Линк WLRX да ги прошират своите постоечки Бран-Линк WLS систем.Спарување до пет корисници на еден предавателот е лесно.Додадете повеќе subwoofers да домашно кино или да пуштите аудио со повеќе целосен опсег засилувачи со оваа корисна прилог.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите