.

.

Berwick Offray Кралска Сина Pearlized Лико Лента, 1/4 Широк, 100 Метри

Berwick Offray Кралска Сина Pearlized Лико Лента, 1/4 Широк, 100 Метри

DEN 234.24

Износ
Во продавницата.

Вклучува 100 метри на занает лента.Лента мерки 1/4" широк.На Кралска сина лико лента е идеална за правење лакови за подароци, дома декорација, центар парчиња, свадба декорации, и партија услуги.Оваа Кралска Сина Лента има уникатна pearlized заврши кој додава супер симпатична и сјајна акцент на било занает.Направени од високо квалитетни материјали и нетоксични бои.Нашите лико лента карактеристики на pearlized заврши, што го прави одлична опција за сите видови на различни занаетчиски проекти.Можете да ги користите за да се врзат заедно цвет и свадба букети, заврши подароци или партија услуги, во местото на twine, или дури и како завршувањето на допир на селски Божиќ венец!Оваа гајтанот вклучува 100 метри на лико занает лента дека мерките 1/4" широк.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите