.

.

ZZNNN Bluetooth Звучник Дрвени Звучници Публикации Звучници со Карбонски Влакна Woofer и Свила Купола Tweeter

ZZNNN Bluetooth Звучник Дрвени Звучници Публикации Звучници со Карбонски Влакна Woofer и Свила Купола Tweeter

DEN 2399.52

Износ
Во продавницата.

Стабилен и lossless бас звук ефект со стерео околните звук, кој ќе ги носи прекрасна музика.Со широк компатибилност, совршен за десктоп, лаптоп, ТЕЛЕВИЗОР, телефон, таблет, и други уреди со 3.5 мм аудио приклучок.USB-погон, енергија-заштеда на енергија и еколошки-пријателски, безбеден и сигурен.Исклучителна дрвени дизајн.Лесен и пренослив, удобен за носење.Махагони дрво жито го прави убава и сите се совпаѓаат со декорација стил на вашата соба.Материјал : Wood Main Објект Големина : прибл. 21.5 * 10.3 * 9cm / 8.46 * 4.05 * 3.54 in Main Објект Тежина : околу. 511g / 18.02 oz Steady и lossless бас звук ефект со стерео околните звук, кој ќе ги носи прекрасна музика.Со широк компатибилност, совршен за десктоп, лаптоп, ТЕЛЕВИЗОР, телефон, таблет, и други уреди со 3.5 мм аудио приклучок.USB-погон, енергија-заштеда на енергија и еколошки-пријателски, безбеден и сигурен.Исклучителна дрвени дизајн.Лесен и пренослив, удобен за носење.Махагони дрво жито го прави убава и сите се совпаѓаат со декорација стил на вашата соба.Излезна Моќност : 3 WPower Набавка : DC 5 V & USB 5 VInput Интерфејс : USB Приклучокот за напојување & 3.5 mm Аудио Plug Channel : еден channel Separation : ≥40d BSNR : ≥80d BFrequency Одговор Опсег : 25 Hz-20 KHz Color : Mahogany USB Кабел : прибл. 1m Audio Кабел : прибл. 1m.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите