.

.

24 Пакет Господар Заклучување 3KA-0356 1-9/16 Широк Внесени Слично Комерцијални Одделение Ламинат Катанец со 3/4 Shackle Висина - Внесено на 0356 Клучните Кодот

24 Пакет Господар Заклучување 3KA-0356 1-9/16 Широк Внесени Слично Комерцијални Одделение Ламинат Катанец со

DEN 5033.04

Износ
Во продавницата.

Комерцијални одделение катанец карактеристики супериорен заштита од дупчење и љубопитните. 1-9/16" (40mm) широк ламинат челик тело за супериорна сила. 3/4" (19mm) висок, 9/32" (7mm) дијаметар појачани челик shackle за супериорен намали отпорот.Двојно заклучување држела обезбеди дополнителни pry отпор.Не-rekeyable, 4-pin W1 цилиндар помага во спречување на подигање на внесувањето да 0356 Клучните Код. 24-Pack, Господар катанец #3 големина на катанец доставени внесени слично за да внесете број 0356. Сите padlocks обезбедени со користење на 0356 копчиња. 1-9/16" (40mm) широк ламинат челик тело за чувствувате сила, челик, Прекалени shackle за екстра намали отпорот, 4-pin цилиндар помага во спречување на бране, Двојно заклучување држела обезбеди дополнителни pry отпор, Илјадници клучни промени се зголеми key integrity, Комерцијален rustproofing за подолг живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите