.

.

GBtroo Мејсон Тегла Табела Centerpieces за трпезарија - Кафе на Маса, Оркестарот Централен со 3 Мејсон Тегли и Цвеќиња - Farmhouse Дома Декор Селски Дневна Соба и Кујна Табела Деко

GBtroo Мејсон Тегла Табела Centerpieces за трпезарија - Кафе на Маса, Оркестарот Централен со 3 Мејсон Тегли

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

ЦЕНТРАЛЕН ШТО ОДГОВАРА на БИЛО ДЕКОР : Нашата farmhouse табела централен беспрекорно harmonizes со секој стил.На GBtroo Мејсон тегла централен е совршен за вашата кујна, спална соба, или во бања.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Изненадување на вашите пријатели или членови на семејството со прекрасен падне централен дека ќе вратоврска секоја соба заедно.Награда вашите најблиски со прекрасен мал кујнската маса флорални централен денес!.ОСЛОБОДЕТЕ ја ВАШАТА КРЕАТИВНОСТ & КРАСАТ СЕКОЈ ПРОСТОР со оваа прекрасна акцент парче.Можете да ги користите нашите трпезариска маса centerpieces како кујнската маса centerpieces, трпезарија centerpieces за маси, или свадба маса centerpieces.Сте го името!.Рачно изработени СО ГОЛЕМО ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИ : Нашата маса centerpieces за трпезарија се рачно изработени, карактеристика која ја дава личен допир и посебноста на секоја маса централен аранжман.ЦЕЛ ВАШИОТ ДОМ ОРКЕСТАРОТ ЦЕНТРАЛЕН РИЗИК : Нашите клиенти задоволство е наш приоритет.Поради таа причина, ние ви нудиме целосна наплата на вашите пари во случај да не сте задоволни од вашето купување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите