.

.

MOSNOVO Поп-Културата Шема Наменета за iPhone 12 Про Max Случај 6.7 Инчен,Јасен Случај со Дизајн,TPU Браник со Заштитен Капак тежок Случај

MOSNOVO Поп-Културата Шема Наменета за iPhone 12 Про Max Случај 6.7 Инчен,Јасен Случај со Дизајн,TPU Браник

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

MOSNOVO случај компатибилен со i Phone 12 Про Макс (2020) - кој со иновативни shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Јасно, тенок, транспарентни заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналот телефон боја.MOSNOVO случај одговараат совршено за i Phone 12 Про Max.Секој од нашите дела се отпечатени со мирис, уверение, нула, отпорни на мастило.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Поддршка за безжично полнење и лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Додека кој воскресна рамки на живот екран и камера исклучување на рамна површина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите