.

.

OBANGONG 2 ПАРЧИЊА Патио Чадор Челик Сидро Стојат Beach Umbrella Метална База Земјата Трева дупчалка со спирална бургија Носителот Завртка се Залагаме за Отворено Патио Плаж?

OBANGONG 2 ПАРЧИЊА Патио Чадор Челик Сидро Стојат Beach Umbrella Метална База Земјата Трева дупчалка со спирална

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Прилагодлива ГолеминаМожете да ја прилагодите челик водител на цевка за различни големини за да ги задоволат вашите потреби.Мали димензии,мала меморија,лесно да се носат и користат.Издржливи Материјали-Ова патио чадор сидро е направен од цврсти и издржливи метална и е одлична во отпорна на силни ветрови.Можете да го користите во секое време на отворено,кампување,риболов и сл.Лесен За Употреба И Носатовој Овој чадор база е многу едноставен за употреба,тоа може да биде лесно утврден од само вметнување во сенди трева.Прилагодлива ГолеминаМожете да ја прилагодите челик водител на цевка за различни големини за да ги задоволат вашите потреби.Тоа не е лесно да се пробие и да избледи,и може да се користи за долго време.Можете да се фокусираат на децата,сончева светлина и вода без да се грижиш за вашиот чадор.Мали димензии,мала меморија,лесно да се носат и користат.Нека ви потрошат еден прекрасен одмор со вашето семејство.Лесен За Употреба И Носатовој Овој чадор база е многу едноставен за употреба,тоа може да биде лесно утврден од само вметнување во сенди трева.Со користење на овој чадор сидро да се поправи капата може поефикасно да се заштити вас и вашите лични предмети од силна сончева светлина и имаат добро време на Отворено на време.Количинапакетот вклучува 2 сонцето чадор челична подлога.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите