.

.

Пиштол Патент Ѕид Уметност Отпечатоци - Сет од 4 Старинско Оружје Фотографии - Смит и Wesson - Самуил Colt

Пиштол Патент Ѕид Уметност Отпечатоци - Сет од 4 Старинско Оружје Фотографии - Смит и Wesson - Самуил Colt

DEN 358.80

Износ
Во продавницата.

Уникатен декор за себе или како одличен подарок за пиштол ентузијаст кој има сето тоа!.Голем плус на секое дом или канцеларија.Сет од 4 фото отпечатоци, 8x10 - 8 инчи од 10 инчи, лесно да се монтира.Премија одделение фото хартија. 100 година архивски оценка, дизајнирани да траат цел живот.Купите со доверба : Ние сме толку сигурни дека ќе љубов овие фотографии ви нудиме 30 ден без прашања праша гаранција за парите назад.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите