.

.

Контрола Решенија - 82002479 - D-Fense Прашина - Insecticide - 1lb

Контрола Решенија - 82002479 - D-Fense Прашина - Insecticide - 1lb

DEN 223.20

Износ
Во продавницата.

Активна Супстанција : 0.05 Deltamethrin.не-боење и без мирис.остаток на контрола на до 8 месеци, ако слободно.Обезбедува контрола на мравките, пчелите, лебарки, вошки (болви), silverfish, крлежи, термитите и бројни зачувани на производот штетници.За употреба во затворени простории и на отворено.Вода-доказ прашина не грутката или апсорбира влага.Не-боење и без мирис.Трае до 8 месеци ако се остави непречено.Користете Сајтови : затворен простор, на отворено, животински делови/ kennels, градба, конструкции.Ефикасен Против : мравките, пчелите, лебарки, вошки (болви), silverfish, крлежи, термити.Активни Состојки : Deltamethrin Од 0,05%.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите