.

.

C & I 5 во 1 Помине Малку Вежба, распетието и Тенок Издание, Професионални Помине Вежби за Електрична Нокти Вежба Машина (Среден -M)

C & I 5 во 1 Помине Малку Вежба, распетието и Тенок Издание, Професионални Помине Вежби за Електрична Нокти

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Ние препорачуваме да ја ротирате брзина на од 15. Тие ги има голема големина крстот намалување на забите.Препорачуваме 10,000 - 20,000 брзина.000 евра Средината - M, Фино - F : Со овој 2 големини заби, може да се отстрани меки нокти гелови.Три Крупни - 3 XC, Двоен Крупен - 2 XC, Екстра Крупни - XC, Груб - В.Три Крупни - 3 XC, Двоен Крупен - 2 XC, Екстра Крупни - XC, Груб - В.Тенок / Мали Барел + Крстот Намалување На Забите.Дополнителна Казна - XF, Двојна Казна - XXF : забите е многу мала и тесна.Брзина на 10,000 - 20,000 да се отстрани база на гелови.Професионални електрични нокти датотека брзо да се отстранат ноктите гелови, акрилни гелови, натопи во прав, и други помине бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите