.

.

EOSS Чадор Стојат Метал Менгеме, Патио Чадор Менгеме, Сонцето Сенка Поддршка, Балкон Чадор Држач, Клупа Другар, Заградата на Отворено, на Палубата, Bleachers, Tailgates, Базен П?

EOSS Чадор Стојат Метал Менгеме, Патио Чадор Менгеме, Сонцето Сенка Поддршка, Балкон Чадор Држач, Клупа Другар,

DEN 1564.80

Износ
Во продавницата.

★【ГОЛЕМА & СИЛНА】 : Одлична дизајн е погоден за повеќето чадори и може да се користи каде што сакате, такви па клупи, tailgates, чамци, столбови, чамци, огради, ова е дефинитивно вашиот идеален избор. ★【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 : Ова се Стега е фалсификувани од високо квалитетен челик.Тоа може да се користи многу пати во груби надворешна средина.Сигурен избор во секојдневниот живот. ★【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Идеален пријател за чадори, знамиња и други полови.Можете да ја промените ширина со свртување на завртката.Држачот може брзо да се инсталира на оградата, и позиција може да се промени.Сигурен избор во секојдневниот живот. ★【Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР】 : Бидејќи чадор менгеме е фиксиран на оградата, таа заштедува многу простор да се стави други работи, како што се flowerpots, маси, столици, скара скари. ★【ИЗВЕСТУВАЊЕ】 : ве Молиме проверете дијаметар на капата пред да нарачате, исто така проверете на дебелината на табелата пред да нарачате.Чадори треба да биде помалку од 1.4 инчи во дијаметар и огради помалку од 2.3 инчи дебела.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите