.

.

ABCCANOPY Fillable Сеопфатна База Стојат Тешки Круг на Пазарот на Сеопфатна База Без Шема Дизајн за Патио, Градина, на Тревникот, Црна

ABCCANOPY Fillable Сеопфатна База Стојат Тешки Круг на Пазарот на Сеопфатна База Без Шема Дизајн за Патио,

DEN 1116.00

Износ
Во продавницата.

Само компатибилни со Φ38mm Чадор род на чадори.Производ тежина : 3.74 lbs, Димензии : 17"(L) x 13"(W) x 10.4"(H).Направени од солиден, времето-отпорни ABS со Висока Густина пластика.Со лиен инјекции и УВ-заштита за да се спречи напукнување и материјал деградација, така што за да се обезбеди услуга за многу години.Практично Користење-Лесно собранието во секунди.Вие само треба да се пополни на вода или на песок на база, а потоа чадор може да се чуваат безбедно и рамномерно во вашата градина, патио или на други места!.Без Шема Дизајн е погодна за различни стил на патио чадори, која е повеќе практични во домашна и комерцијална употреба.Совршен за семејството, вила, хотел, тераса, балкон, одморалиште, воден парк, скара бар, западен ресторан, салон за убавина, компанијата слободно област, итн.МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА 46.2 кг кога се полни со вода и песок.Answer : ___________________________ NOTE : Вода и песок НЕ е вклучена со база.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите