.

.

Audiovox XMAS100 XM Компактен Звук Систем

Audiovox XMAS100 XM Компактен Звук Систем

DEN 1187.76

Износ
Во продавницата.

Compatiblity : Roady XT, SKYFi 3, и Xpress радија.Четири-канал enhanced дигитален аудио процесор карактеристики бас зголеми функционалноста.Елегантни алуминиум случај дури и се вклопува во најмалите места.Помошни текст за MP3 плеер или други периферни аудио уреди.Четири 2 инчи, целосна низа говорници ја испорача до 16 watts на RMS моќност за динамичен звук.Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите