.

.

Apache 70009706 Плоштадот Дупка Вшмукување Strainers, Обложено Челик, 3

Apache 70009706 Плоштадот Дупка Вшмукување Strainers, Обложено Челик, 3

DEN 685.44

Износ
Во продавницата.

Број На Предмети : 1. Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет Димензии : 12.801 L X 15.24 W X 15.24 H (Cm).Пакет Тежина : 0.793 Килограми.Плоштад дупка вшмукување strainers се најчесто во прилог на пумпа доводното црево за ѓубре пумпи за да се спречи поголем материи да влезат во вашиот пумпа, додека дозволувајќи им на помалите честички да се помине низ пумпа.Нивните позлатен челичната конструкција го намалува ' рѓа и корозија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите