.

.

ЈЗУ ВИЛА 7 Компјутери Патио Јадење во Собата со Чадор(Сина),6 Вртливата Јадење Стол & 60x 38 Правоаголник Метал Маса за 6 Личност со 13ft Отворен Пазар Чадор(Без Основа)

ЈЗУ ВИЛА 7 Компјутери Патио Јадење во Собата со Чадор(Сина),6 Вртливата Јадење Стол & 60x 38 Правоаголник Метал

DEN 921.60

Износ
Во продавницата.

6 КОМПЈУТЕРИ Вртливата Јадење Столици со Textilene Mesh Ткаенини : круг, вртливата база и екстра широк седиште дизајн направи стол постабилна.57" чадор дупка одговара за повеќето чадори.Здрав метал и челик со e-слој.Ратан Јадење во Собата со Чадор : ЈЗУ ВИЛА 7 КОМПЈУТЕРИ Патио јадење во собата е најдобар избор за вашиот надворешен живот.5" алуминиумски чадор пол(НЕМА СЕОПФАТНА БАЗА).Црна правоаголна патио маса : На засилен составен челик прави тоа трајни и цврсти доволно.8(H) Нозете на.Малку нежна лулка, ергономски назад поддршка и криви се изедначи со оружје додадете повеќе утеха на овој стол.Дојдете и уживајте на целиот ден со ова отворено јадење во собата за 6 !. 13ft големи патио чадор.5"L x 20"W x 40"H; Табела : 60"L x 38"W x 28"H, 1.Ова јадење сет можат да бидат поставени во било која од вашите домови или било која друга сцена.Доаѓа со голем круг патио чадор додадете екстра сенка за вашиот надворешен живот.Капак и се чисти со време да се задржи на мебел во неговата оригинална состојба кога не е во употреба.Совршено се вклопуваат за вашиот патио тревник и градина.57" чадор дупка одговара за повеќето чадори.Метал табела врвот за лесно чистење.ЈЗУ ВИЛА е секогаш биле посветени на давањето висок квалитет на отворено мебел со срцето.Капак и се чисти со време да се задржи на мебел во неговата оригинална состојба кога не е во употреба.L 38" x W 60" x H 28", доволно голем за 6 личност.Избрани анти- ' рѓа обложени челична рамка и цврста конструкција се обезбеди години на служба живот.Карактеристики со 180g полиестер ткаенини крошна и 1. 180g Полиестер ткаенини со избледи и УВ отпорни.Собата била поделена на 5 пакети, за било какви проблеми контактирајте со нас слободно.5" алуминиумски чадор пол.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите