.

.

OrgaWise Памук Кеси Органски 9 Пакет Перат Обновливи

OrgaWise Памук Кеси Органски 9 Пакет Перат Обновливи

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

8) 4 Мали обновливи произведуваат кеси(7.Овие мрежа кеси се свитлива и преносни , можете дури и може да се свитка тоа и го стави во вашата чанта или џебови,исто така, може да биде лесно да се чисти и брзи сува ,се мијат со рака или со машина перат.100% Природни Органски Памук - Го Orga Wise обновливи мрежа произведуваат торба е направен од високо-квалитет 100% природни органски памук од решетката ткаенина за губење на етикетата и drawstring.Чувајте ги вашите овошје и зеленчук дише и да остане свеж подолго.Нашите повлече јаже е двонасочна повлече типот, кој е полесно да се стегне торба од еден начин се повлече јаже, го намали триењето со кеса, и да се зголеми работниот век на торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите