.

.

3pcs Акрилик Шминка Организатор Памук Брисеви Qtip Сад Козметички Подлога за Складирање големи акрилик шминка организаторите и складирање

3pcs Акрилик Шминка Организатор Памук Брисеви Qtip Сад Козметички Подлога за Складирање големи акрилик шминка

DEN 1430.40

Износ
Во продавницата.

3pcs Акрилик Шминка Организатор Памук Брисеви Qtip Сад Козметички Подлога за Складирање големи акрилик шминка организаторите и storage100% сосема нов и висок quality Features : корисен и ефикасен Акрилик складирање кутија за накит, Памук топки, козметика или кармини итн.Шминка организатор дека нема потреба за чести рефил од Памук пупки.Оваа шминка организаторот ќе одат и на облекување маса и да се вклопи во секој ентериер.Своите стилски и да бидат јасно не се грижи за појавување на бои.Шминка кутија е празна кутија, содржината на слика шминка кутија се само за приказ.Спецификација : Материјал : Acrylic Color : Clear Size : стан.Како слика shown9 x 6 x 7,6 cm / 3.54 x 2.36 x 2.99in7 x 11cm / 2.75 x 4.33 in Quantity : 1set(3pcs)Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1set(3pcs) x Празни Козметички Складирање Кутија(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Параметрите на производот

Material:
Acrylic
Color:
Clear
Size:
app. As picture shown
9 x 6 x 7.6cm / 3.54 x 2.36 x 2.99in :
7 x 11cm / 2.75 x 4.33in :
Quantity:
1set(3pcs)
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1set(3pcs) x Empty Cosmetic Storage Box(other accessories demo in the picture is not included.) :

Им се допаѓа и на купувачите