.

.

Магацин Број 9 Внука Подароци од Тетка Чичко, Патување Џеб Козметички Врежани Компактно Огледало Шминка за Внука Роденден на Божиќ Дипломирањето Козметички Огледа

Магацин Број 9 Внука Подароци од Тетка Чичко, Патување Џеб Козметички Врежани Компактно Огледало Шминка за

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Најдобар Подарок : Квалитет шминка огледало со врежани букви "На мојата Внука те сакам денес, утре и засекогаш !Како што ќе се погледне во огледало,се надевам дека ќе се види она што јас го гледам.Вие сте убава", Тоа ќе ви донесе назад среќни спомени кога таа го користи тоа во секое време.Двојно Страни : Едната страна е стандарден огледало ви помогне да бидете сигурни дека вашиот кармин, eyeliner и косата се во совршена состојба и другата страна е зголемена огледало исклучително јасна сликата без дисторзија, обезбедување на девојката да се направи совршен шминка или веѓа tweezing исто така, им овозможи таа да се провери дури и на најмалите детали на вашата шминка, Идеални за секојдневна употреба.Уникатен Подарок : Најдобар подарок идеи за дипломирање, birthday (роденден), Божиќ, Денот на Мајката, свадба ден, ангажирање, Денот на Вљубените, годишнина, Нова Година на подарок, подарок за денот на благодарноста, празник подароци,совршен подарок, креативен подарок.најдобриот подарок што таа дефинитивно ќе љубов.ПРЕНОСНИ & КОМПАКТЕН : Количка за дизајн,Лесно да се стави во вашата торба, џеб или дури и чанта.Бесплатни Торба : Дојде со подарок торба.Добро зачувани и сомот торбичка со висок квалитет Совршен за давање!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите