.

.

【Аудио】 Hikvision Генерички 32-Канал 4K 8MP Жичен IP Безбедносната Камера Систем 8TB HDD, 32CH 8MP NVR, (32) Надворешна Купола 4K Рое Камери, 100ft IR, 24/7 Видео Надзор и Снимање за Домашни и

【Аудио】 Hikvision Генерички 32-Канал 4K 8MP Жичен IP Безбедносната Камера Систем 8TB HDD, 32CH 8MP NVR, (32)

DEN 1987.20

Износ
Во продавницата.

Мрежата за Далечински пристап - Поддржува Далечински Видите преку паметен телефон & PC со секој од тие системи подолу : Windows XP, 7, 8, 10, Mac, i Pad, i Phone, Android, Mac Stainless Завртки - Сите камери вклучува пакет од нерѓосувачки навртки, и тие не рѓа во 10 години.Надградливите англиската верзија. 【Лесен Далечински Пристап, во Реално-Време Движење Сигнализација】 Лесно live view добиваат движење сигнали кога движење е откриен.IP камери, температурата на работа може да се движат од -4°F до 122°F (-20°C 50°C).265+ Технологија - H.0 мегапикселна на 3840 х 2160 пиксели со поостри и поголеми слики и видео од 5 MP камери.IP камери се оценети како прашина и водоотпорен опфатени во рамките трајно домување.Овој пат нема екстра моќ кабелот потребни само приклучете еден кабел за една камера и тоа е на пат.Точно Ултра HD 4 K 8-Мегапиксели Резолуција - Точно Ултра HD 4 K 8 Мегапиксели Резолуција - CTVOSOPM 8.Место камерата на тераса, патио, тремот, или било затворен простор во вашиот дом за совршен аудио снимки само со свежи, јасни квалитет.Поголем број на пиксели (3840 x 2160 за разлика од 1920 × 1080) дава вашиот видео снимката супериорен детали и дефиниција, и јасно истакнува различни карактеристики на објекти кои се појавуваат на камерата, додека одржување на реа застапеност.ИТ Поддршка - CTVISION Безбедност Inc.Вграден Микрофон - Вграден микрофон камери се совршени за снимање дури и quietest коишто се слушаат нарушување.Добиете јасна слика за тоа - Секоја IP камера испорачува 8. 【Видео, Аудио 4 K 8 MP Супер HD】 Видите во неверојатна јасност и поостри детали со 8 Мегапиксели (3840 x 2160) камери. 1 година гаранција и живот-време техничка поддршка ќе бидат опфатени со CTVISION БЕЗБЕДНОСТ во Северна Америка.Вграден микрофон, аудио опсег до 15ft; IR до 60-100ft; 90° Дијагонала Агол; IP66 водоотпорна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите