.

.

2-Pack Тешки водоотпорен, 10 Мили, Трајни Туш Завеса Лагер со Засилен Насловот, Rustproof Grommets, & Пондерирана Магнетни Полите Бела

2-Pack Тешки водоотпорен, 10 Мили, Трајни Туш Завеса Лагер со Засилен Насловот, Rustproof Grommets, &

DEN 479.28

Износ
Во продавницата.

Екстра Тешки Винил Туш Завеса Лагер обезбедува најдобри во класата заштита на вашата бања, при додавање чувство на симплистички шарм на тоа.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 туш завеса облоги.ИЗДРЖЛИВИ & ТЕШКА категорија : Тешки магнети на дното се спречи завеса лази задржување на вода во и ладен воздух надвор.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте среќни, Секоја завеса се поддржани од страна на нашите неверојатни 30-Ден, не-прашања, побара Кавга Слободен Врати!!.Водоотпорен : Едноставно најбезбедните туш завеса за вас и вашето семејство.Туш завеса вклучува 12 rustproof метал grommets .Намалување завеса billowing, неговиот пондериран полите обезбедува својата долговечност и го задржува вашата завеса во место, во текот на долгорочна употреба.тие се направени од тешки-должност, 10-мерач винил, Силен засилен насловот.Вашиот бренд-нови туш завеса е напор да се одржи и лесен за користење, премногу!Тоа е машина перат, па можете да го вклучите во вашата следна перење оптоварување за кавга-бесплатно чистење.Модерниот изглед на полиран метал grommets е една необична карактеристика и совршено ја надополнува метал туш завеса прстени.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Нашата туш завеса е направен од стручно избрани винил, кој е направен да издржи влага богати бања средини.Оваа завеса е вашиот најдобар избор за outfitting вашата бања туш кабина и reveling во грижете се-слободен си.Тоа е лесно функционалност и поради своите трајни квалитет направи, тоа обезбедува доживотно перформанси.Тоа мерки 70" x 72", лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки.Тоа е дизајниран за тешки перформанси. 2 во пакет Тешки Винил Магнетни Туш Завеса Лагер со 12 Метал Grommets.Вода-доказ винил туш завеса лагер штити ткаенина туш завеси и држи ги на чиста и сува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите