.

.

Lisle 49490 Заклучување Алатка Носителот 24

Lisle 49490 Заклучување Алатка Носителот 24

DEN 1438.80

Износ
Во продавницата.

Држи до 13 алатки, вклучувајќи pry барови, екстензии, и воздухот алатки.Четири 3/8" слотови, еден 7/16" слот, четири 1/2" слотови, две 5/8" слотови и две 3/4" слотови.Заклучување функција обезбедува алатки за лента со алатки, без да се земаат вредни фиока простор.Дупчиња на монтирање на дупките да одговара на повеќето алатка кутии и коли.Заклучување не се вклучени.Заклучување Алатка Носителот 24".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите