.

.

64-Оддел Фиока Бин Хардвер Алатка Организатор Гаража Складирање Пластични Кабинет Чување на кутии Плакарот организаторите и складирање Организација и складирање ?

64-Оддел Фиока Бин Хардвер Алатка Организатор Гаража Складирање Пластични Кабинет Чување на кутии Плакарот

DEN 3003.60

Износ
Во продавницата.

МАГАЦИНОТ ИЛИ ЅИД Кабинети оџакот безбедно и исто така може да се монтира на ѕид користење keyhole Plastic чување на кутии Плакарот организатор Чување на кутии со капаци.ОДЛИЧНО ЗА Складирање и организирање на училница или канцелариски материјали, занаети, монистра или материјали за шиење, хардвер, риболовни средства и повеќе.Садовите за складирање Чување кошница Пластични фиоки за складирање Чување кутија.Пластични фиоки за Складирање бин Контејнери за организирање на Пластични садови со капаци Чување на кутии со фиоки Пластични кутии за складирање со капаци кутија за Чевли Декоративни кутии за складирање Дрвена гајба.Плакарот организација Плакарот организаторите и складирање Организација и складирање Чување полиците Канцелариски материјали Пластични кутии за складирање Плакарот организатор Чување на кутии со капаци садовите за Складирање Чување на кутии.Складирање кошница Пластични фиоки за складирање Чување кутија Пластична фиоки за Складирање бин Контејнери за организирање на Пластични садови со капаци Чување на кутии со фиоки Пластични кутии за складирање со капаци.Големина : 64-20 Фиока" x 15.75" ВИСОК КВАЛИТЕТ Солиден, големо влијание полистирен пластична рамка и 64 фиоки ОДЛИЧНО ЗА Складирање и организирање на училница или канцелариски материјали, занаети, монистра или материјали за шиење, хардвер, риболовни средства и повеќе МАГАЦИНОТ ИЛИ ЅИД Кабинети оџакот безбедно и исто така може да се монтира на ѕид .DIVIDABLE ФИОКИ 8 фиока dividers вклучени, прстот фиока вади обезбеди лесен пристап и задни стоп јазичиња за да се спречи содржини од одлевање КАБИНЕТ ДИМЕНЗИИ 20 Инчи x 6 3/8 Инчи x 15 13/16 Инчен, ФИОКА ДИМЕНЗИИ 6 Инчен x 2 1/4 Инчи x 1 5/8 Инчи (Мали Фиока).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите