.

.

Meike МК-Y600AR 600 LED Dimmable Ултра Висока Моќност Панел Дигитална Камера/видео камера Видео LED Светло со 1 Далечинска Контрола на 2 Боја Филтер за YouTube Студио за Фотографија, В

Meike МК-Y600AR 600 LED Dimmable Ултра Висока Моќност Панел Дигитална Камера/видео камера Видео LED Светло

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Лесно да се работи.МК-Y600 600 врвен ПРЕДВОДЕНА од монистра.Висок CRI може да се постигне точно боја препевот и јасно фотографски слики.МК-Y Серија LED lightes беа наменети за Професионална фотографија, видео и Vlog.Се прилагодат на различни средини со прилагодување на светлината за да се постигне посакуваниот светлина средина.Безжичен далечински контрола ви овозможува да ја прилагодите светлината и боја температура на светлина во далечина.Висок CRI може да се постигне точно боја препевот и јасно фотографски слики.МК-Y400 400 врвен ПРЕДВОДЕНА од монистра. 600 врвен LED монистра : LED камера светло карактеристики се прилагодува осветленоста од 10%-100% и температура на бојата 3200 K/5500 K.Ниво на батеријата Индикатор и Мулти Напојување : LED индикатор на панел светлина покажува вишок на енергија;светлината може да се напојува со адаптер или Sony NP-F Серија Li-ion battery Wireless далечинска контрола ви овозможува да ја прилагодите светлината и боја температура на светлина во далечина.Далечински управувач.Компатибилност : Работи со Канон, Pentax, Panasonic, Sony, Samsung, Олимп и други дигитални dslr фото апарати.Ниво на батеријата Индикатор и Мулти Напојување : LED индикатор на панел светлина покажува вишок на енергија;светлината може да се напојува со адаптер(Не е Вклучен) или Sony NP-F Серија Li-ion батерија(Не се Вклучени).Компатибилност : Работи со Канон, Pentax, Panasonic, Sony, Samsung, Олимп и други дигитални dslr фото cameras700 врвен LED монистра : LED камера светло карактеристики се прилагодува осветленоста од 10%-100% и температура на бојата 3200 K/5500 K. 700 врвен LED монистра : LED камера светло карактеристики се прилагодува осветленоста од 10%-100% и температура на бојата 3200 K/5500 K.Компатибилност : Работи со Канон, Nikon, Pentax, Panasonic, Sony, Samsung, Олимп и други дигитални dslr фото апарати.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите