.

.

Estilo 2 литри Стакло Еден Масон Тегла Пијалаци Пијат Фармацевт Со Течење Слободни Spigot, Јасно

Estilo 2 литри Стакло Еден Масон Тегла Пијалаци Пијат Фармацевт Со Течење Слободни Spigot, Јасно

DEN 1103.52

Износ
Во продавницата.

Пијат Фармацевт - Една чаша мејсон тегла пијалаци фармацевт со калај завртка исклучување на капакот.Силна Чаша Пијалок Фармацевт - Направен од дебела високо-квалитетни чаша со не-капе лесно се повлече spigot.Партија Пијалоци - го Прави голем централен партии, настани, скара, излети, диплома и bachelorette страни, итн.или како одличен подарок.Голема Големина - да се Пополни со вашите омилени пијалоци, мраз чај, лимонада, и повеќе.Фармацевт држи до 2 литри (7.6 литри).Фармацевт Димензии - 10" L x 8" W x 12.5" H инчи.Рака мие само!Не се препорачува за топли течности!.Оваа мејсон тегла чаша пијалок фармацевт дефинитивно ќе направи голема централен и подобрување на вашиот настан, партијата итн Мејсон тегла пијалаци пијат фармацевт со калај завртка исклучување капак со chromed тон лесно да се повлече не-капе spigot.Фармацевт држи до 2 литри.Фармацевт димензии во инчи; 8" Дијаметар x 12.5" Висока.За најдобра нега рака мие само со сапуница вода.Не се наменети за топли течности!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите