.

.

Quoizel TF1396SVB Тифани Флеш Монтирање на Плафон Осветлување, 2-Светлина, 150 W, Гроздобер Бронза (6H x 17W)

Quoizel TF1396SVB Тифани Флеш Монтирање на Плафон Осветлување, 2-Светлина, 150 W, Гроздобер Бронза (6H x 17W)

DEN 5999.76

Износ
Во продавницата.

ТИФАНИ ФЛЕШ ПЛАНИНАТА СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 6" Висок x 17" Широк, Тежина : 4.41 LBS.МЕДИУМ БАЗА СВЕТЛИНА ГРЛО : 2-75 Вати Блескаво Светилки, Вкупно 150 W, Не Вклучува Сијалица(s); E26 Штекер Компатибилен со Блескаво, CFL, Халоген или LED Светилки Полн Спектар на Затемнување кога се користи со Dimmable Сијалица и Dimmer Switch.ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).ETL Одобрена за ВЛАЖНИ Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Челик со Гроздобер Бронза Заврши и Тифани Стакло Сенка.Две Светлината Флеш Планината од Ками колекција Објект Димензии : Должина : 17. 00 инчи Висина : 6. 00 инчи Ширина : 17. 00 инчи Стил : Тифани/Мика Светлина Тип : Рамна Гора.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите