.

.

YARWO Плетење Предиво Торба, Преносни Капчиња Складирање Tote со Двојно Врвот Капак и Предиво Дупки Игли за Плетење(До 14), Недовршени Проекти и Skeins на Предиво, Црна

YARWO Плетење Предиво Торба, Преносни Капчиња Складирање Tote со Двојно Врвот Капак и Предиво Дупки Игли за

DEN 1223.76

Износ
Во продавницата.

2 патент џебови во предни и 1 врвот транспарентен џеб игли за плетење(до 14"). 6 grommets на врвот на различни бои на предиво да се протнете низ додека 3 групи на магија ленти да ги чуваат во местото кога не го користите. 2 странични џебови со 15 еластични јамки и 10 отвори џебови за капчиња куки, Запалени куките или други материјали за плетење.Одржување на предиво посебен и метежот-слободни.Со 1 голем дел за недовршени проекти и 4 мали делови за skeins од предиво.Убав подарок за капчиња почетник или плетење ентузијасти. 1 задниот џеб со магија лента за плетење книги или лични предмети.УБАВ КВАЛИТЕТ - Големина 15.Види преку размавта со полу-отворен дизајн во внатрешноста за лесно прегледување и fetching.Направени од издржлив најлон материјал и мека баласт, ова плетење складирање торба може да застане убаво дури и празни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите